Kuupäev:Märke tegemisega nõustute oma Isikuandmete töötlemisega vastavalt Reval Auto Esindused OÜ Privaatsustingimustele.

SpaceTourer – oled oodatud pardale!

SpaceTourer ühendab mugavuse, praktilisuse ja hea välimuse suurepäraste sõiduomaduste ning märkimisväärse kütusesäästlikkusega. Tehnoloogia tippsaavutus uuel platvormil, maksimaalne turvalisus, mis lubab muretult nautida sõitu – see ongi SpaceTourer.

AVASTA SPACETOURER


DISAIN

Kas unistad mõnikord perega väljasõidust? Citroën SpaceTourer on justkui selleks loodud ning pakkub selleks võimalusi, millest varasemalt teadlik polnud. SpaceTourer on ehitatud uuele modulaarsele EMP2-baasil platvormile, tehes ta sugulaseks näiteks C4 Spacetoureriga. See annab mahukale sõidukile sõiduautolikud sõiduomadused. Avar ja valgusküllane sõitjateruum on vastavalt vajadusele kombineeritav mahutama rohkem reisijaid või pagasit. Kokku on saadud seega võrratu kooslus ruumikast peresõidukiks ja ärielu mobiilist.

KONFIGUREERI VAATA ERIPAKKUMISI


RUUMIKUS

Mis on SpaceToureri šarmi saladuseks? Loomulikult tema soliidsed disainijooned ning kaunid proportsioonid ükskõik millises kerepikkuses. Kirsiks tordil on aga 7 kerevärvi.

LED-PÄEVASÕIDUTULED

 

VALGUSKÜLLASUS JA LIHTNE LIGIPÄÄS

 

AVATAV TAGALUUGIAKEN

   
Vertikaalsed LED-päevasõidutuled on kui esitiibade kujuteldavad pikendused.   Elektriliselt juhitavad külguksed koos suurte akendega hõlbustavad sissepääsu ning sees olemist. Oled oodatud pardale!    Avatav tagaluugiaken abistab pakiruumi liigendamisel sektsioonidesse ning lihtsustab laadimist seal, kus tagaluugi endaga keeruline opereerida on.


 


KOLM KEREPIKKUST

SpaceTourer on saadaval kolmes kerepikkuses: L1 (4,6 m), L2 (4,96 m) ja L3 (5,3 m). Istekohtade arv 6-9 sõltub versioonist.

 

 

 

KONTROLLI ALL KÕRGUS

Igas kerepikkuses 1,9 meetrit kõrge SpaceTourer ei kohku ühegi parkimismaja ees. SpaceToureri pöörderaadius teeb temaga isegi linnas seiklemise uskumatult lihtsaks ning murevabaks.
 

KONFIGUREERI

KONFIGUREERI VAATA ERIPAKKUMISI

VIP-KLASSI MUGAVUS

SpaceToureri ruumikas salong ning lihtne ligipääsetavus muudab samaaegselt mugavaks nii lühikesed linnasõidud kui pikad maanteereisid. Esmaklassiline mürasummutus paneb end tundma kui tõelises VIP-klassis.

TERVITAV INTERJÖÖR

 

ARMATUURLAUD

 
SpaceToureri istmekatted on valmistatud pehmest ja käe all soojana tunduvast materjalist. Ei ole vahet, kas istutakse 2. või 3. istmereas, pakub rohke jalaruum täiuslikul määral lõõgastust.   Juhi käeulatusse on koondatud kõik SpaceToureri juhtimissüsteemid. 7" puutetundlikult ekraanilt saab jälgida navigatsiooniseadme infot, allpool asuvatest nuppudest aga juhtida külguksi või sättida salongi õhutemperatuuri.

 

 

RUUMI KOGU PERELE

SpaceTourer on meie manifest ruumikusele ja praktilisusele. Olgu tarvis vedada vanema lapse surfilauda või noorema kitarri - SpaceTourer on meister igas ametis.

TULE PROOVISÕIDULE

NAGU KODUS...

SpaceTourer külluslikust varustusnimekirjast võib leida massaažifunktsiooniga esiistmed või elektrilised külguksed. Reisimugavuse eest hoolitseb mitmetsooniline kliimaseade ning õdusust lisavad külgkardinad ning panoraamkatus. SpaceTourer on kui ratastel elutuba!
 


PANORAAMKATUS JA ENAMGI VEEL

SpaceToureri klaaskatus hoolitseb pikkadel reisidel selle eest, et salongi pääseks piisaval hulgal naturaalset valgust.

KONFIGUREERI

 

KONFIGUREERI VAATA ERIPAKKUMISI

 

TEHNOLOOGILISELT INTELLIGENTNE

Lisaks igapäevaelu lihtsustavatele lisadele nagu võtmevaba sisenemine ja käivitus ning "käed-vabad" elektriliselt juhitavatele küljeustele pakub SpaceTourer rohkemgi veel.

3D CONNECT NAV

 

MIRROR SCREEN

 

HEAD-UP DISPLAY

   
3D Connect Nav kuvab reisijuhised kas 7" puutetundlikule ekraanile keskkonsoolis või annab täpsemad suunised juhile otse head-up display'le.   Peegelda oma nutitelefoni sisu Apple CarPlay või Android Auto abil 7" puutetundlikule ekraanile ning kuula oma lemmikmuusikat, saada sõnumeid või võta vastu telefonikõnesid.   Oluliseima juhtimisalase info saamiseks ei pea juht pilku teelt pöörama, vaid kiiruse ja navigatsiooniifo saab kuvatud tema vaatealas asuvale klaaspaneelile.

 

KÄED-VABAD UKSED

Mäletad seda tunnet, kui käed on poekraami täis ja autovõtmeid pole kuskilt võtta? Veel vähem kedagi, kes aitaks auto ukse lahti teha? Meie teame. Seetõttu on SpaceToureri elektrilisedlt juhitavatel küljeustel "käed-vaba" funktsioon. Uste avamiseks piisab vaid jalaga tagumise põrkeraua all viibutamisest.
 

SINU OHUTUSE TEENISTUSES

ADAPTIIVNE PÜSIKIIRUSHOIDJA

 

PIMENURGAANDURID

 
Adaptiivne püsikiirushoidja hoiab eessõitjaga turvalist pikivahet. Süsteem pidurdab auto vajadusel kuni kiiruseni 20 km/h.   Pimenurgaandurid annavad juhile küljepeeglis asuvate hoiatustulede abil teada tema suhtes nähtamatusse sektsiooni jäävatest kaasliiklejatest.

 

KIIRUSMÄRKIDE TUVASTUSSÜSTEEM

 

ACTIVE SAFETY BRAKE

 
Salongipeegli taguse kaamera abil tuvastab SpaceTourer kiiruspiirangumärke ning tuletab juhile neid vajadusel meelde.   Multifunktsionaalse kaamera abil tuvastab auto objekte enda ees, mille puhul esineb vältimatu kokkupõrkeoht. Süsteemi eesmärk on vähendada kokkupõrke kiirust miinimumini.

 

KONFIGUREERI VAATA ERIPAKKUMISI

SpaceTourer on äärmiselt kütusesäästlik ning erinevad testid on andnud tulemuseks koguni sellised keskmised näidud:

CO2

 

KÜTUSEKULU

 

KONFIGUREERI VAATA ERIPAKKUMISI


Garantii: 5 aastat läbisõidupiiranguta

Töölaua versioon